Ta kontakt

Gamle3Hus er totalentreprenør på antikvariske bygninger og kulturminnefaglige spørsmål.

Maria Skurtveit

Daglig leder

maria@gamle3hus.no
95 18 49 95

Jacob Schroll

Arkitekt og faglig leder

jacob@gamle3hus.no
41 63 11 45

Roger Knutsen

Prosjektleder og daglig leder av Laft og Bygg

roger@gamle3hus.no
41 60 71 05

Helge Samuelsen

Arkitekt og leder i fagrådet innen bebyggelse i Gamle Lærdalsøyri

helge@gamle3hus.no
95 48 85 84

Kjerstin Stavrum

Adminisrasjon- og økonomiansvarlig

kjerstin@gamle3hus.no
40 06 92 26

Bjørn Systad

Ansvarlig utførende

bjorn@gamle3hus.no
90 62 98 82

Karen Austegaard

Arkitekt

karen@utmark-arkitektur.no
95 94 45 63

Marcin Gladki

3D-skanning og modellering


90 21 77 37

Jonas Loddengaard Henriksen

Interiørarkitekt

jonas@utmark-arkitektur.no
45 23 01 02

Inga Lindstrøm

Arkitekt

inga@gamle3hus.no
95 94 50 29